Copyright 2020 - Devam

Akustik Kapı | Ses Yalıtımlı Ahşap Akustik Kapılar Üretiyoruz

BU YÜKSEK PERFORMANSLI AKUSTIK AHŞAP KAPI, 35 DB SES AZALTIMI SUNAR.

Pofesyonelce akustik testlerden geçerek  hazırlanmış ahşap akustik ses yalıtımlı kapı, iç mekan iç koşulları için idealdir ve ayrıca, binaların ses yalıtım özelliklerinden dolayı dairelerde, otellerde, ofislerde, radyo ve televizyon istasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Akustik kapı ses geçirmez ahşap akustik kapılar üretiyoruz, ses yalıtım kapı, test odaları stüdyolar kayıt odaları gibi bir çok mekan için tasarladığımız ahşap akustik ses yalıtım kapılarına yakından bakın

Bir dizi standart boyutta mevcuttur veya projenin gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilebilir.


ÜRÜN ÖZETI VE FAYDALARI

 • NAMAS akredite laboratuarı tarafından tamamen test edilmiş ve onaylanmış, akustik olarak derecelendirilmiş kapı setleri serisi
 • Ahşap kaplama, laminat veya boya dahil geniş bir son bitirme seçeneği
 • Ürünler, tamamlanmış olan yangın ve duman contaları ile birlikte teslim edilir.
 • Çeşitli görüş paneli yapılandırmaları mevcuttur
 • Özel kapı setleri, kesin şartnamelerinize göre üretilebilir

TEKNIK ÖZELLIK

 • 35 dB ses azaltma
 • FD 60 Yangın Değerlendirmesi
 • Yükseklik 2110mm
 • Genişlik 1012mm
 • Derinlik 54 mm
 • Standart Kapı boşluk boyutu
 • İstek üzerine sipariş edilen ebatlar mevcuttur

PROFESYONEL KURULUM HIZMETI MEVCUTTUR

Buna ihtiyaç duyan veya tercih eden müşteriler için, Gökçe Akustik Türkiye genelinde profesyonel bir akustik kurulum hizmeti sunmaktadır.

Kalifiye tecrübeli esnaflarımız akustik malzemeleri ve bunları nasıl hızlı ve doğru bir şekilde oturtacağımızı anlamışlardır.

Sonuç, projenizin akustik bütünlüğü konusunda maliyet etkin bir hizmet ve huzur oluşturur. Bugün bir ücretsiz fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Gökçe Akustik, Türkiye'nin önde gelen üreticisi ve distribütörü olan ses yalıtımı, ses yalıtımı ve ses emici ürünlerin Gökçe Akustik Malzemeleri Ltd.'nin iç pazar faaliyetleri bölümüdür.

SOUNDPROOFYOURHOME'DAN SESLI TAVSIYELER:

Bize bugün başvurun ve yaşadığınız gürültü sorunları hakkında bize daha fazla bilgi verin. Dostumuz, yardımcı danışmanlarımız, kapsamlı aralıklarınızdan gelen akustik ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için mevcut en uygun akustik çözümleri sunacaklardır.

Durumunuz hakkında konuşmak ve akustik iş alanındaki engin tecrübelerimize dayanarak sesli öneriler sunarak, bazı şirketlerin yaptığı gibi, basitçe siparişinizi almanız veya "ekranın dışında" satmanıza göre gürültü sorununuzu çözmenin daha güvenilir bir yol olduğuna inanıyoruz.

Ve eğer ses yalıtımı ile ilgili, malzeme ağırlığı, yapı gücü veya toplantı Bina Yönetmelikleri gibi konularda herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizimle konuşun; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

ZEMİN SES YALITIMI

zemin ses yalıtımıKatlar arası ses yalıtımının daha sağlıklı  sağlanabilmesi için şap altında yada döşeme altında ses yalıtım süngeri kauçuk mantar teckncrock uygulanmalıdır. Aynı zamanda hemde ses yalıtımı hemde darbe emilimi sağlanabilir. Sadece ortam sesinin yalıtımı isteniyorsa bondex , firexpan gibi lifli açık hücreli ürünler, hem ses yalıtımı hem darbe emilimi isteniyorsa yoğunlaştırılış kaucuk veya mantar şilte bazlı ürünler kullanılmalıdır.

DUVAR SES YALITIMI

bariyerli bondexBariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır. Kısaca özetlersek ses yalıtım tabloları ve test sonuçlarında bondex sünger tek başına kullanıldığında 5 cm (8 db) 10 cm (13 db ) değerlerini geçememektedir. Yapmış olduğumuz test çalışmalarında iki bondex sünger arasına ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek bu değer (35 db) ulaşmıştır. maximum ulaşılacak seviyededir. 

AĞIR BARİYER TEKNOBAR

ağır bariyerTeknobar epdm ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. teknobar ağır ses yalıtım bariyeri kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr.

AKUSTİK SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERLERİ - STÜDYO SES YALITIMI - İSTANBUL SES YALITIM FİRMASI - ANKARA SES YALITIMI - ANKARA AKUSTİK SÜNGER - İZMİR SES YALITIMI - BURSA SES YALITIMI - SES İZOLASYON SÜNGERLERİ - EN ETKİLİ SES YALITIM MALZEMESİ - SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER AKUSTİK MEKANLAR - GÜRÜLTÜ KONTROLÜ - FİREX SES YALITIM SÜNGERİ - DUVAR VE TAVAN SES İZOLASYONU - JENERATÖR SES İZOLASYONU - KABİN KASET SES İZOLASYONU - SOĞUTMA KULESİ SES İZOLASYONU - FABRİKA SES İZOLASYONU - KOMPRESÖR SES İZOLASYONU - HİDROFOR SES İZOLASYONU - HASTANE - BLOWER - MAKİNE DAİRESİ - ASANSÖR SES YALITIMI - BİNA SES YALITIMI - HİDROFOR SES YALITIMI - MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI - SERVER DATA CENTER SES YALITIMI - ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU - KLİMA SES İZOLASYONU

       Çözüm Ortaklarımız   destek talebi

Kabincell® Akustik & Sağlık | Ofis Çözümleri

f t g m

SES YALITIMI

Ses izolasyonu temel olarak gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültü, düzensiz yapılı, farklı frekans bileşenlerine sahip olan ve genellikle zamana göre, değişken olan istenmeyen ses topluluğudur. evde sinema salonu

GÜRÜLTÜ YALITIMI

Bütün Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün etkisi giderek artan gürültü kirliliği, bazı alışkanlıklarımızın değiştirilmesi ve basit yöntemlerle önlenebilmektedir. Bu kapsamda, aşağıda sunulan bazı tedbirlerin uygulanması faydalı olacaktır.

TESPİT VE ÇÖZÜM

Çıkan seslerin ve gürültünün tespiti mekanda keşif yapılması ve çözüm hizmeti ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, şap altı darbe ve titreşim sönümleyici kauçuk ve mantar şilteler , jeneratör ve soğutma santralleri uygulaması ile ilgili ve her türlü ses izolasyon uygulamasına inşaat durumunda ses izolasyonu danışmalığı sonrası uygulama yapmaktadır.