Copyright 2020 - Devam

Teknotouch Renkli Sünger

Tanımı: Tekno Touch renkli akustik sünger ( Yeni Ürün ) Akustik panelde ekonomik çözümler

teknotouch akustik renkli süngerler

TEKNO TOUCH KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, müzik odası, akustik oda, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, binalar, toplantı odası, konferans salonu, çağrı merkezleri, ofis, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.

Devamını oku: Teknotouch Renkli Sünger

Piramit Sünger

Piramit sünger fiyatları akustik süngerler arasında piramit formlu uçları sivri olarak bilinir. Akustik değerleri diğer yumurta viyol ve labirent spesyal süngerlere göre daha farklıdır. Genellikle stüdyolarda müzik odalarında ve prova kayıt odalarında ve eğlence mekanlarında kullanılmaktadır. Akustik piramit sünger Fiyatının diğer formlu süngerlere nazaran yüksek olması kesim işçilik maliyetlerinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Türkiyenin En büyük akustik sünger üreticisi Gökçe Akustik 

DÜZ AKUSTİK SÜNGER  FİYATLARI : PİRAMİT SÜNGER  FİYATLARI : YUMURTA SÜNGER FİYATLARI :
30 MM    :30,00 TL 40 MM   : 32,50 TL 30 MM    : 21,50 TL
40 MM    :45,00 TL 50 MM   : 43,00 TL 40 MM    : 32,50 TL
50 MM    :55,00 TL 70 MM   : 65,00 TL 50 MM    : 45,50 TL

Türkiyenin her yerine gönderim yapıyoruz, Bizi aramanız yeterli.

piramit sünger

Yüksek yoğunluklu, Yüksek sıcaklık ve aleve maruz kaldığında erimez, akıcı damlacık oluşturmaz ve yapısal değişikliğe uğramaz
Nem aldığında küflenmez, yapısal bozulma göstermez
Piramit sünger tüm gözenekleri açık, ses emme / yutma özelliği ve yanmama özelliği vardır.
Özellikle iç mekanların akustik düzenlenmesi için idealdir.
Düşey ve yatay yönde seslerin yalıtımı amacı ile duvar, tavan ve zemin gibi alanlarda kullanılabilir
piramit sünger özel yapıştırıcısı kullanılarak herhangi temiz bir yüzeye kolayca tatbik edilir.
Plakalar halinde ambalajlanmaktadır.

Devamını oku: Piramit Sünger

Basotect Sünger

Basotect Sünger - Basotect Melamin Sünger - BASF Basotec Sünger Üreticisi
basotect sünger
Basotect melamin köpüğünden imal edilen akustik süngerler BASF marka , Basotect melamin süngerler termoset polimerden yapılmış esnek, açık hücreli bir köpüktür. Yankı oluşumunu ve orta frekanstaki sesleri kesmek için ses yalıtımı uygulamalarında kullanılır. Antibakteriyel özellikte olduğu için hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Basotect sünger Hiçbir şekilde alev almaz olması kullanım alanını daha da genişletir. Farklı renk, yüzey formu, kalınlık, yoğunluk ve modelde üretilebilmektedir. Çok narin ve hafif bir malzemedir. Bu sayede uygulama kolaylığı ve uygulama hızı artmaktadır. Tavanda veya duvarda kullanarak engellerden geçmek isteyen ve mekan içerisinde rahatsızlık veren seslerin önüne geçebilirsiniz.

Devamını oku: Basotect Sünger

Akustik Sünger

Akustik ses yalıtım süngerleri iki ham maddeden elde edilir.Bu yüzden iki türde akustik ses yalıtım süngerlerimiz mevcuttur (Poliüretan ve Melamin). Farklı yüzey formlarının olması sayesinde her alanda şıklığı ve estetikliği yakalamak mümkündür.

Akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri için kullanılan yanmaz I. sınıf ISO belgeli ürünlerdir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir.Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanı sıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. %100 ses yalıtımı sağlamaktadır.

akustik piramit sünger

2019 GÜNCEL AKUSTİK SÜNGER FİYATLARI - TOPTAN FİYATINA PERAKENDE - İSTANBUL AKUSTİK SÜNGER FABRİKASI

AKUSTİK SÜNGER  FİYATLARI : PİRAMİT SÜNGER  FİYATLARI : YUMURTA SÜNGER FİYATLARI :
30 MM    :21,00 TL 40 MM   : 28,50 TL 30 MM    : 21,50 TL
40 MM    :32,00 TL 50 MM   : 45,00 TL 40 MM    : 32,50 TL
50 MM    :45,00 TL 70 MM   : 65,00 TL 50 MM    : 45,50 TL

Ses izolasyon süngerlerinin genel kullanım yerleri genellikle konferans odası ses izolasyonu,evde sinema odası ses yalıtımı (home cinema),sinema yapımı,call center (çağrı merkezi),müzik odası ses yalıtımı,piyano odası ses izolasyonu,dj kabini ses yalıtımı,sahne sistemleri,chiller ses yalıtımı,açık hava ses izolasyonu,makine dairesi ses yalıtımı,kompresör dairesi ses izolasyonu,jeneratör dairesi ses yalıtımı,klima odası ses yalıtımı,tekne ses yalıtımı,yatlarda ses izolasyonu,hidrofor dairesi ses yalıtımı,kreş ses izolasyonu,ofis ses yalıtımı,ev ses izolasyonu,tavan ses yalıtımı,duvar ses izolasyonu,zemin ses yalıtımı için tercih edilirler.

Akustik Sünger

ÖNEMLİ BİLGİ: (Akustik sünger alırken sünger kalitesine ve yoğunluğuna dikkat edin. merdiven altı firmalardan ürün almayın (kısa vadede yanmazlık özelliği yok oluyor). Alacağınız ürünlerde sertifika isteyin. Ürün alacağınız firmadan referans bilgisi talep edin. )

Akustik® ' Akustik sünger fabrikası sektöründe taleplere en hızlı cevap veren, müşteri memnuniyetini prensip edinen firma pörtföyüne sahiptir. Satmış olduğumuz akustik izolasyon süngerleri sertifikalı olup, 1.sınıf ürünlerdir.

Bondex Sünger

Türkiyenin en büyük sünger üreticisinden toptan ve parakende Bondex sünger ses yalıtımında kullanılan, kırpıntı süngerlerden preslenerek elde edilmektedir. Rebonded Bondex süngerler ses yalıtım süngeri olarak kullanılmaktadır. Ses yalıtım sektöründe adında sıkça söz ettiren bondex ses yalıtım süngeri ses yalıtım yapılacak alana göre farklı kalınlık ve yoğunluklarda satılmaktadır. 

Bondex Sünger

2019 Güncel Bondex Fiyat Listesi ;

2019 Güncel Bondex SüngerPan Rebounded Fiyat Listesi ; BÜYÜK İNDİRİM / 
100 m2 VE ÜZERİ ALIMLARDA İSKONTOLU FİYATLAR

120 DNS FİYAT BİLGİSİ 150 DNS FİYAT BİLGİSİ 180 DNS FİYAT BİLGİSİ
10 MM –   18,00 TL 10 MM – 21,00 TL 10 MM – 22,50 TL
20 MM  – 26,00 TL 20 MM – 32,50 TL  
30 MM – 35,00 TL 50 MM – 75,00 TL  
50 MM – 60,00 TL    
     

FİYATLARDA PARAKENDE FİYATLARIDIR. METRAJLI ALIMLARDA İNDİRİMLİ FİYAT İÇİN LÜTFEN SATIŞ TEMSİLCİMİZLE GÖRÜŞÜN

Devamını oku: Bondex Sünger

Diğer Makaleler...

  1. Vicoustic Kare Sünger

ZEMİN SES YALITIMI

zemin ses yalıtımıKatlar arası ses yalıtımının daha sağlıklı  sağlanabilmesi için şap altında yada döşeme altında ses yalıtım süngeri kauçuk mantar teckncrock uygulanmalıdır. Aynı zamanda hemde ses yalıtımı hemde darbe emilimi sağlanabilir. Sadece ortam sesinin yalıtımı isteniyorsa bondex , firexpan gibi lifli açık hücreli ürünler, hem ses yalıtımı hem darbe emilimi isteniyorsa yoğunlaştırılış kaucuk veya mantar şilte bazlı ürünler kullanılmalıdır.

DUVAR SES YALITIMI

bariyerli bondexBariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır. Kısaca özetlersek ses yalıtım tabloları ve test sonuçlarında bondex sünger tek başına kullanıldığında 5 cm (8 db) 10 cm (13 db ) değerlerini geçememektedir. Yapmış olduğumuz test çalışmalarında iki bondex sünger arasına ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek bu değer (35 db) ulaşmıştır. maximum ulaşılacak seviyededir. 

AĞIR BARİYER TEKNOBAR

ağır bariyerTeknobar epdm ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. teknobar ağır ses yalıtım bariyeri kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr.

AKUSTİK SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERLERİ - STÜDYO SES YALITIMI - İSTANBUL SES YALITIM FİRMASI - ANKARA SES YALITIMI - ANKARA AKUSTİK SÜNGER - İZMİR SES YALITIMI - BURSA SES YALITIMI - SES İZOLASYON SÜNGERLERİ - EN ETKİLİ SES YALITIM MALZEMESİ - SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER AKUSTİK MEKANLAR - GÜRÜLTÜ KONTROLÜ - FİREX SES YALITIM SÜNGERİ - DUVAR VE TAVAN SES İZOLASYONU - JENERATÖR SES İZOLASYONU - KABİN KASET SES İZOLASYONU - SOĞUTMA KULESİ SES İZOLASYONU - FABRİKA SES İZOLASYONU - KOMPRESÖR SES İZOLASYONU - HİDROFOR SES İZOLASYONU - HASTANE - BLOWER - MAKİNE DAİRESİ - ASANSÖR SES YALITIMI - BİNA SES YALITIMI - HİDROFOR SES YALITIMI - MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI - SERVER DATA CENTER SES YALITIMI - ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU - KLİMA SES İZOLASYONU

       Çözüm Ortaklarımız   destek talebi

Kabincell® Akustik & Sağlık | Ofis Çözümleri

f t g m

SES YALITIMI

Ses izolasyonu temel olarak gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültü, düzensiz yapılı, farklı frekans bileşenlerine sahip olan ve genellikle zamana göre, değişken olan istenmeyen ses topluluğudur. evde sinema salonu

GÜRÜLTÜ YALITIMI

Bütün Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün etkisi giderek artan gürültü kirliliği, bazı alışkanlıklarımızın değiştirilmesi ve basit yöntemlerle önlenebilmektedir. Bu kapsamda, aşağıda sunulan bazı tedbirlerin uygulanması faydalı olacaktır.

TESPİT VE ÇÖZÜM

Çıkan seslerin ve gürültünün tespiti mekanda keşif yapılması ve çözüm hizmeti ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, şap altı darbe ve titreşim sönümleyici kauçuk ve mantar şilteler , jeneratör ve soğutma santralleri uygulaması ile ilgili ve her türlü ses izolasyon uygulamasına inşaat durumunda ses izolasyonu danışmalığı sonrası uygulama yapmaktadır.