Copyright 2018 - Devam

Ses Yalıtımı

Kayıt odası ses yalıtımı ; kayıt odaları ses ve akustik yalıtım uygulama ve projelendirme yapan gökçe akustik firmamız 15 yıldır ses yalıtım ve akustik yalıtım alanında hizmet vermektedir.  Kayıt odaları , Reji odaları , Miksaj odaları , Off tube odaları, recording room, acoustic wall panels , akustik oda kitleri , Uzman Akustik danışmanlarımız tarafından hazırlanan akustik oda kitleri ile odalarınızdaki akustiği konforu ve a kalite ses yalıtımın değerlerini karşılamaktadır. 

KAYIT ODALARI SES VE AKUSTİK YALITIM ANAHTAR TESLİM PROJELER

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeIdf4eeabaed3


AKUSTİK ODA KİTLERİ 
Akustik oda kiti ; Akustik oda kitleri stüdyonuz için özel olarak akustik değerleri A- kalite seviyesinde programlanarak kitler tasarlanmaktadır. 
Tüm odayı kaplamak odanızda sesin çok boğulmasına neden olmaktadır. Biz Gökçe Akustik olarak avrupa normlarında oda kitleri üretimi yapmaktayız. ve avrupa normlarında profesyonel yerleşim yerleri belirlenmektdir. Bass frekansları tizler ve ses yutma katsayıları ayrıca hesaplanarak kitlerin yerleri ve malzeme kalınlık ve genişliği ayarlanmıştır.

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeIdc36ad443a9


Stüdyo, Kayıt odalarında; Sadece odanın halıyla kaplanması ve bir ucuna kanepe konulması muhtemelen azda olsa akustik sağlayacaktır, fakat a kalite kayıtlar ve seslendirmeler için yeterli olmayacaktır.  Akustik Oda Kitleri Kayıtlarınızdan çıkarmak istediğiniz ortam gürültüsünü absorbe edecektir. akustik paneller kadar olmasada , Yumurta kolisi formlu veya piramit formlu gibi değişken yüzeylerde akustik ses yalıtım süngerleride kullanılabilir. 

 
ÖRNEK SES KAYIT ODASI - STÜDYO PLANLARI

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeIdcb6c5b5fc7

 

BU YÜKSEK PERFORMANSLI AKUSTIK AHŞAP KAPI, 35 DB SES AZALTIMI SUNAR.

Pofesyonelce akustik testlerden geçerek  hazırlanmış ahşap akustik ses yalıtımlı kapı, iç mekan iç koşulları için idealdir ve ayrıca, binaların ses yalıtım özelliklerinden dolayı dairelerde, otellerde, ofislerde, radyo ve televizyon istasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Akustik kapı ses geçirmez ahşap akustik kapılar üretiyoruz, ses yalıtım kapı, test odaları stüdyolar kayıt odaları gibi bir çok mekan için tasarladığımız ahşap akustik ses yalıtım kapılarına yakından bakın

Bir dizi standart boyutta mevcuttur veya projenin gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilebilir.

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeId381d790c0f


ÜRÜN ÖZETI VE FAYDALARI

 • NAMAS akredite laboratuarı tarafından tamamen test edilmiş ve onaylanmış, akustik olarak derecelendirilmiş kapı setleri serisi
 • Ahşap kaplama, laminat veya boya dahil geniş bir son bitirme seçeneği
 • Ürünler, tamamlanmış olan yangın ve duman contaları ile birlikte teslim edilir.
 • Çeşitli görüş paneli yapılandırmaları mevcuttur
 • Özel kapı setleri, kesin şartnamelerinize göre üretilebilir

TEKNIK ÖZELLIK

 • 35 dB ses azaltma
 • FD 60 Yangın Değerlendirmesi
 • Yükseklik 2110mm
 • Genişlik 1012mm
 • Derinlik 54 mm
 • Standart Kapı boşluk boyutu
 • İstek üzerine sipariş edilen ebatlar mevcuttur

PROFESYONEL KURULUM HIZMETI MEVCUTTUR

Buna ihtiyaç duyan veya tercih eden müşteriler için, Gökçe Akustik Türkiye genelinde profesyonel bir akustik kurulum hizmeti sunmaktadır.

Kalifiye tecrübeli esnaflarımız akustik malzemeleri ve bunları nasıl hızlı ve doğru bir şekilde oturtacağımızı anlamışlardır.

Sonuç, projenizin akustik bütünlüğü konusunda maliyet etkin bir hizmet ve huzur oluşturur. Bugün bir ücretsiz fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Gökçe Akustik, Türkiye'nin önde gelen üreticisi ve distribütörü olan ses yalıtımı, ses yalıtımı ve ses emici ürünlerin Gökçe Akustik Malzemeleri Ltd.'nin iç pazar faaliyetleri bölümüdür.

SOUNDPROOFYOURHOME'DAN SESLI TAVSIYELER:

Bize bugün başvurun ve yaşadığınız gürültü sorunları hakkında bize daha fazla bilgi verin. Dostumuz, yardımcı danışmanlarımız, kapsamlı aralıklarınızdan gelen akustik ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için mevcut en uygun akustik çözümleri sunacaklardır.

Durumunuz hakkında konuşmak ve akustik iş alanındaki engin tecrübelerimize dayanarak sesli öneriler sunarak, bazı şirketlerin yaptığı gibi, basitçe siparişinizi almanız veya "ekranın dışında" satmanıza göre gürültü sorununuzu çözmenin daha güvenilir bir yol olduğuna inanıyoruz.

Ve eğer ses yalıtımı ile ilgili, malzeme ağırlığı, yapı gücü veya toplantı Bina Yönetmelikleri gibi konularda herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizimle konuşun; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Gürültünüz Hakkında

Müzik Odaları tanımına göre birçok şey anlamına gelebilir. Bir lisedeki bir gruptan, istanbuldaki bir kayıt stüdyosuna, evinizin bodrum katındaki bir genç davul takımından. Bu müzik odaları tanımlamaları ile amaç aynı kalır. Amacımız, Müzik Odanızın odanın içinde ya da dışında gürültünün aktarılmasını önlemenin yanı sıra, alan içinde en iyi ses kalitesini üretmesine yardım etmektir. Alanınızdaki ses değerlerini iyileştirmek için hedef, yankı seviyesini kontrol etmektir. Odadaki arka plan gürültüsünü düşürerek orijinal sese daha fazla netlik kazandırırsınız, oluşturduğunuz müziğe birinci sınıf ses kalitesi sunarsınız. İç mekan akustiğinizin başarısının anahtarı yankınızı kontrol etme sanatında yatmaktadır.
muzik odasi ses yalitimi tasarimi

Müzik Odası Ses Yalıtım Çözümünüz

Müzik odasındaki ortam yankılarını kontrol ederek üstün ses kalitesini geri veriyorsunuz. Odanızdan yankıları yakalama ve dönüştürme amacıyla odanıza duvara veya tavana monte edilmiş akustik paneller yerleştirilebilir. Geriye kalan arka plan gürültüsünün daha düşük seviyededir ve orijinal sese daha fazla netlik verir. Müzik Odası öğretim, kayıt, yayın, düzenleme, prova veya performans için kullanılıp kullanılmamasına bakmaksızın , yankılanma seviyesi kontrol edildikten sonra odanızdaki akustik üstün kaliteye ulaşacaktır. Bir Müzik Oda Ses geçirmezlik anahtarı ve aradığınız değerler, alanınızı tedavi etmemeniz için yalan söyler. Odanızın boyutlarına dayanarak gereken miktarı tanımlamanıza yardımcı olabilecek bir Oda Analizi adlı ücretsiz bir araç sunuyoruz. Oda büyüklüğünüzü göndermek için bu sayfanın üstünde veya altında bulunan düğmeye bakın ve projenizi geri alacağız.

MÜZİK ODASI SES YALITIM VE AKUSTİK PROJELENDİRME GÖRSELLER

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeId1ab980a063

Devamını oku: Müzik odası ses yalıtımı

Radyo Odası Ses Yalıtımı - Akustik Kaplama
radyo odasi ses yalitimi ve akustik kaplama
Radyo odalarında kaliteli ses yakalamak istiyorsanız mutlaka ses yalıtımı yaptırmalısınız. Ses yalıtım malzeme satışımız ve uygulama hizmetimiz mevcuttur. Radyo odalarında dış ortam seslerinin yayını olumsuz etkilememesi için ses yalıtımı yapılmaktadır. Akustik Radyo Odası. Ses kesici malzemelerin doğru seçilmesiyle bütün ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yarayacaktır.Radyo odalarında eko, yankı, çınlama gibi etmenler çok önemlidir.

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeIdb0ce7e6050

 

Akustik mekan dediğimiz ortamlar stüdyo odası, müzik odası, bateri odasıses kayıt odası, dublajodası, sinema salonu, ev sinema salonu, akustik kabin, radyo odası, ofis, toplantı odası, sunum odası, konferans odası, çağrı merkezi – call center ve daha aklınıza gelebilecek diğer sesin yankı haline dönüştüğü mekanlardır.
radyo odasi ses yalitimi 9
Radyo odalarında oluşan gürültüyü ve yankıyı engelleyebilmek adına radyo odası ses yalıtımıyapılmaktadır.

Radyo Odası Ses Yalıtımı, canlı yayınların yapıldığı radyo stüdyolarında dış ortam seslerinin önlenmesi ve mekan akustiğinin düzenlenmesi amacıyla yapıldığı çalışmadır.

Stüdyo Ses Yalıtımı : Stüdyo kare akustik paneller - Akustik oda kitleri
Stüdyo Ses Yalıtımı ; Akustik oda - Sessiz oda - Sağır oda - Off tube odası - Prova kayıt odaları - Vokal kabinleri 

Akustik Kurulum Gökçe Akustik, ülke çapında akustik uzmanıdır.  Gökçe Akustik, uzmanlaşmış ses yalıtım mühendisleri olup, ülke çapında akustik tavanlar, zeminler ve duvarlar kurar. İster bir ev ses probleminiz varsa, bir kayıt stüdyosu kurarsanız ya da müzisyenler için bir prova odası kurmak isterseniz, Gökçe Akustik, tüm emniyet sistemini belirleyebilir ve kurabilir. Hem evde hem de ticari birçok sektörde ses getirme olanağı sağlıyoruz, bu nedenle projenizde neyin içerdiğini daha iyi bir fikir edinmek için yapmış olduğumuz çalışmalara göz attığınızdan emin olun.

 

Stüdyo tasarımı
Akustik uzmanlar Gökçe Akustik, düzenli olarak müzik endüstrisindeki projelerle ilgilenmektedir. Yüksek spesifikasyonlu ticari stüdyolardan ev provası alanlarına kadar Gökçe Akustik, akustik hizmetler sunar. Gökçe Akustik, herhangi bir performans gereksinimini ve herhangi bir bütçeyi karşılamak için kilit çözümleri çeviren tam donanımlı tasarım önerileri sağlayabilir.

Ticari Stüdyo
Gökçe Akustik,, üst düzey kayıt stüdyolarında deneyimli inşaatçılar ve montajcılardır. Gökçe Akustik, de yüksek kaliteli kayıt stüdyolarının tasarımı ve yapımında deneyimli durumdayız. Tecrübeli akustik danışmanlarımızla birlikte çalışarak, Gökçe Akustik, bir kayıt stüdyosu tesisinin tasarımı, yapımı ve testi sürecinin tümüne özen gösterir. Boş bir alana veya varolan bir yapıya sahip olmaktan Gökçe Akustik, kayıt stüdyosunu, gürültüye girip çıkmaktan stüdyo yerleşimine ve konumlandırmaya, sesin geçişinden oda akustiğine kadar tüm akustik konuları göz önüne alarak tasarım yapacak.

STÜDYO SES YALITIMI PROJELERİ

View the embedded image gallery online at:
http://akustiksesyalitimi.com/ses-yalitimi.html#sigFreeIda1fe0570f1

Devamını oku: Stüdyo Ses Yalıtımı

ZEMİN SES YALITIMI

zemin ses yalıtımıKatlar arası ses yalıtımının daha sağlıklı  sağlanabilmesi için şap altında yada döşeme altında ses yalıtım süngeri kauçuk mantar teckncrock uygulanmalıdır. Aynı zamanda hemde ses yalıtımı hemde darbe emilimi sağlanabilir. Sadece ortam sesinin yalıtımı isteniyorsa bondex , firexpan gibi lifli açık hücreli ürünler, hem ses yalıtımı hem darbe emilimi isteniyorsa yoğunlaştırılış kaucuk veya mantar şilte bazlı ürünler kullanılmalıdır.

DUVAR SES YALITIMI

bariyerli bondexBariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır. Kısaca özetlersek ses yalıtım tabloları ve test sonuçlarında bondex sünger tek başına kullanıldığında 5 cm (8 db) 10 cm (13 db ) değerlerini geçememektedir. Yapmış olduğumuz test çalışmalarında iki bondex sünger arasına ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek bu değer (35 db) ulaşmıştır. maximum ulaşılacak seviyededir. 

AĞIR BARİYER TEKNOBAR

ağır bariyerTeknobar epdm ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. teknobar ağır ses yalıtım bariyeri kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr.

AKUSTİK SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERLERİ - STÜDYO SES YALITIMI - İSTANBUL SES YALITIM FİRMASI - ANKARA SES YALITIMI - ANKARA AKUSTİK SÜNGER - İZMİR SES YALITIMI - BURSA SES YALITIMI - SES İZOLASYON SÜNGERLERİ - EN ETKİLİ SES YALITIM MALZEMESİ - SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER AKUSTİK MEKANLAR - GÜRÜLTÜ KONTROLÜ - FİREX SES YALITIM SÜNGERİ - DUVAR VE TAVAN SES İZOLASYONU - JENERATÖR SES İZOLASYONU - KABİN KASET SES İZOLASYONU - SOĞUTMA KULESİ SES İZOLASYONU - FABRİKA SES İZOLASYONU - KOMPRESÖR SES İZOLASYONU - HİDROFOR SES İZOLASYONU - HASTANE - BLOWER - MAKİNE DAİRESİ - ASANSÖR SES YALITIMI - BİNA SES YALITIMI - HİDROFOR SES YALITIMI - MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI - SERVER DATA CENTER SES YALITIMI - ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU - KLİMA SES İZOLASYONU

       Çözüm Ortaklarımız   destek talebi

f t g m

SES YALITIMI

Ses izolasyonu temel olarak gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültü, düzensiz yapılı, farklı frekans bileşenlerine sahip olan ve genellikle zamana göre, değişken olan istenmeyen ses topluluğudur. evde sinema salonu

GÜRÜLTÜ YALITIMI

Bütün Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün etkisi giderek artan gürültü kirliliği, bazı alışkanlıklarımızın değiştirilmesi ve basit yöntemlerle önlenebilmektedir. Bu kapsamda, aşağıda sunulan bazı tedbirlerin uygulanması faydalı olacaktır.

TESPİT VE ÇÖZÜM

Çıkan seslerin ve gürültünün tespiti mekanda keşif yapılması ve çözüm hizmeti ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, şap altı darbe ve titreşim sönümleyici kauçuk ve mantar şilteler , jeneratör ve soğutma santralleri uygulaması ile ilgili ve her türlü ses izolasyon uygulamasına inşaat durumunda ses izolasyonu danışmalığı sonrası uygulama yapmaktadır.