Copyright 2020 - Devam

Stüdyo Ses Yalıtımı - Akustik Çözümler

Stüdyo Ses Yalıtımı : Stüdyo kare akustik paneller - Akustik oda kitleri
Stüdyo Ses Yalıtımı ; Akustik oda - Sessiz oda - Sağır oda - Off tube odası - Prova kayıt odaları - Vokal kabinleri 

Akustik Kurulum Gökçe Akustik, ülke çapında akustik uzmanıdır.  Gökçe Akustik, uzmanlaşmış ses yalıtım mühendisleri olup, ülke çapında akustik tavanlar, zeminler ve duvarlar kurar. İster bir ev ses probleminiz varsa, bir kayıt stüdyosu kurarsanız ya da müzisyenler için bir prova odası kurmak isterseniz, Gökçe Akustik, tüm emniyet sistemini belirleyebilir ve kurabilir. Hem evde hem de ticari birçok sektörde ses getirme olanağı sağlıyoruz, bu nedenle projenizde neyin içerdiğini daha iyi bir fikir edinmek için yapmış olduğumuz çalışmalara göz attığınızdan emin olun.

 

Stüdyo tasarımı
Akustik uzmanlar Gökçe Akustik, düzenli olarak müzik endüstrisindeki projelerle ilgilenmektedir. Yüksek spesifikasyonlu ticari stüdyolardan ev provası alanlarına kadar Gökçe Akustik, akustik hizmetler sunar. Gökçe Akustik, herhangi bir performans gereksinimini ve herhangi bir bütçeyi karşılamak için kilit çözümleri çeviren tam donanımlı tasarım önerileri sağlayabilir.

Ticari Stüdyo
Gökçe Akustik,, üst düzey kayıt stüdyolarında deneyimli inşaatçılar ve montajcılardır. Gökçe Akustik, de yüksek kaliteli kayıt stüdyolarının tasarımı ve yapımında deneyimli durumdayız. Tecrübeli akustik danışmanlarımızla birlikte çalışarak, Gökçe Akustik, bir kayıt stüdyosu tesisinin tasarımı, yapımı ve testi sürecinin tümüne özen gösterir. Boş bir alana veya varolan bir yapıya sahip olmaktan Gökçe Akustik, kayıt stüdyosunu, gürültüye girip çıkmaktan stüdyo yerleşimine ve konumlandırmaya, sesin geçişinden oda akustiğine kadar tüm akustik konuları göz önüne alarak tasarım yapacak.

STÜDYO SES YALITIMI PROJELERİ


Ev Stüdyosu
Gökçe Akustik, evinizde kayıt stüdyoları için alanlar tasarlayabilir ve yaratabilir Gökçeakustiği müşterilerin evlerinde kayıt stüdyolarını tasarladı ve inşa etti. Kullanılacak arzulan alanın ilk araştırmasını yaparak, ideal materyallerin temini ve kurulumu için ayrıntılı bir şartname, program ve fiyat teklifi hazırladık. Gökçe Akustik, alan içindeki mevcut ayırıcı elemanları test edebiliyor ve şartnameyi uyacak şekilde tasarlayabiliyor. Gökçe Akustik, akustik astarları, yalıtımı, akustik kapıları ve pencereleri alacaktır. Gökçe Akustik, akustik izolasyon elementi ele alındığında 'odayı ayarlayabiliyor'. Odası ayarlayarak, oda kullanımı için istenen yankılanma süresini elde etmek için doğru emici malzemeleri yerleştirebiliriz.

Prova Alanı
Gökçe Akustik, müzisyenler için ses yalıtımlı prova alanlarını tasarlama ve oluşturma konusunda deneyimli. Ev içi ya da ticari kullanım için Gökçe Akustik, akustiği, herhangi bir enstrümanın veya ekipmanın müzisyenlerine uygun bir prova alanı tasarlamak için gerekirse bir alanın görsel bir incelemesini yapabilir ve gerekirse ses testi yapabilir. Gökçe Akustik, alanın kullanımının ne için olduğunu belirleyecek ve mekandan ses geçişi, gürültü kırması ve kopması ve kullanılan enstrüman ya da ekipman için en iyi ses için oda ayarlamasını göz önünde bulundurarak ideal akustik alanı tasarlayacaktır.

Canlı Salon
Barlardan konferans salonlarına Gökçe Akustik, canlı mekanı optimum akustik performans için ayarlamak için akustik tasarımlar sağlayabilir. Gökçe Akustik, gereksiniminize en uygun akustik ve estetik sistemi belirleyebilir. Mekânınız gürültüye neden oluyorsa ya da bitiyorsa Gökçe Akustik, sorunları tanımlayabilir ve sorunu ortadan kaldırmak için akustik bir şartname sağlayabilir.

Gürültü sorununuz var mı? 
Bizimle iletişime geçerek ses yalıtım ve akustik danışman, uzmanlarımızdan can kurtaracak yardımlar alabilirsiniz.

 

ZEMİN SES YALITIMI

zemin ses yalıtımıKatlar arası ses yalıtımının daha sağlıklı  sağlanabilmesi için şap altında yada döşeme altında ses yalıtım süngeri kauçuk mantar teckncrock uygulanmalıdır. Aynı zamanda hemde ses yalıtımı hemde darbe emilimi sağlanabilir. Sadece ortam sesinin yalıtımı isteniyorsa bondex , firexpan gibi lifli açık hücreli ürünler, hem ses yalıtımı hem darbe emilimi isteniyorsa yoğunlaştırılış kaucuk veya mantar şilte bazlı ürünler kullanılmalıdır.

DUVAR SES YALITIMI

bariyerli bondexBariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır. Kısaca özetlersek ses yalıtım tabloları ve test sonuçlarında bondex sünger tek başına kullanıldığında 5 cm (8 db) 10 cm (13 db ) değerlerini geçememektedir. Yapmış olduğumuz test çalışmalarında iki bondex sünger arasına ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek bu değer (35 db) ulaşmıştır. maximum ulaşılacak seviyededir. 

AĞIR BARİYER TEKNOBAR

ağır bariyerTeknobar epdm ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. teknobar ağır ses yalıtım bariyeri kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr.

AKUSTİK SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERLERİ - STÜDYO SES YALITIMI - İSTANBUL SES YALITIM FİRMASI - ANKARA SES YALITIMI - ANKARA AKUSTİK SÜNGER - İZMİR SES YALITIMI - BURSA SES YALITIMI - SES İZOLASYON SÜNGERLERİ - EN ETKİLİ SES YALITIM MALZEMESİ - SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER AKUSTİK MEKANLAR - GÜRÜLTÜ KONTROLÜ - FİREX SES YALITIM SÜNGERİ - DUVAR VE TAVAN SES İZOLASYONU - JENERATÖR SES İZOLASYONU - KABİN KASET SES İZOLASYONU - SOĞUTMA KULESİ SES İZOLASYONU - FABRİKA SES İZOLASYONU - KOMPRESÖR SES İZOLASYONU - HİDROFOR SES İZOLASYONU - HASTANE - BLOWER - MAKİNE DAİRESİ - ASANSÖR SES YALITIMI - BİNA SES YALITIMI - HİDROFOR SES YALITIMI - MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI - SERVER DATA CENTER SES YALITIMI - ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU - KLİMA SES İZOLASYONU

       Çözüm Ortaklarımız   destek talebi

Kabincell® Akustik & Sağlık | Ofis Çözümleri

f t g m

SES YALITIMI

Ses izolasyonu temel olarak gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültü, düzensiz yapılı, farklı frekans bileşenlerine sahip olan ve genellikle zamana göre, değişken olan istenmeyen ses topluluğudur. evde sinema salonu

GÜRÜLTÜ YALITIMI

Bütün Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün etkisi giderek artan gürültü kirliliği, bazı alışkanlıklarımızın değiştirilmesi ve basit yöntemlerle önlenebilmektedir. Bu kapsamda, aşağıda sunulan bazı tedbirlerin uygulanması faydalı olacaktır.

TESPİT VE ÇÖZÜM

Çıkan seslerin ve gürültünün tespiti mekanda keşif yapılması ve çözüm hizmeti ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, şap altı darbe ve titreşim sönümleyici kauçuk ve mantar şilteler , jeneratör ve soğutma santralleri uygulaması ile ilgili ve her türlü ses izolasyon uygulamasına inşaat durumunda ses izolasyonu danışmalığı sonrası uygulama yapmaktadır.